#MajkOnOFF

Dziś rozpoczyna się ósmy krakowski PKO Off Camera, czyli jeden z najważniejszych festiwali w naszym pięknym, nadwiślańskim kraju. Dlaczego o tym piszę? Bo będę na nim i ja! I to nie jako zwyczajny, szary widz, ale bloger z oficjalną akredytacją.

W dniach 1-10 maja (a pewnie i jeszcze dzień czy dwa więcej) spodziewajcie się więc na MajkOnMajk całego NATŁOKU wpisów na temat festiwalu. Oczywiście - podstawą będą recenzje filmów. W planach mam zobaczenie minimum 20 (!) różnych produkcji, które będę na bieżąco recenzował i umieszczał wpisy na ich temat na MajkOnMajk właśnie.

Jeśli życie i czas pozwolą - Off Camera na blogu nie skończy się wyłącznie na typowych recenzjach. W czasie trwania festiwalu w związku z nim do Krakowa wpadnie naprawdę sporo gwiazd, spróbuję więc zapolować chociaż na kilku z nich i dorwać jakieś krótkie wywiady. Oczywiście marzeniem byłoby złapać Wentwortha Millera (Michael Scofield ze "Skazanego na śmierć"!), Gabriela Byrne'a, czy Sławomira Idziaka, ale obiecać nic nie mogę. 

Spodziewajcie się, że w najbliższym czasie na MajkOnMajk wszystko będzie kręciło się wokół filmów. Podobnie zapewne działo się będzie na moim Instagramie, Twitterze oraz Snapchacie (majkonmajk). Jeśli więc chcecie być totalnie na bieżąco ze wszystkim, co będę dostarczał z PKO Off Camera - followujcie mnie, gdzie tylko się da. Wszystkie posty i inne rzecz związane z festiwalem będę oznaczał w mediach społecznościowym haszem #MajkOnOFF. 

Pamiętajcie też, że by uczestniczyć w Off Camera nie trzeba mieć wcale karnetu czy akredytacji - wiele atrakcji jest totalnie za free (kino plenerowe nad Wisłą, miasteczko filmowe na Placu Szczepańskim), a na większość seansów kinowych można dostać normalne bilety. No i są jeszcze świetne koncerty! Ja na pewno postaram się być przynajmniej na poniedziałkowym show Tomka Makowieckiego.

Jeśli więc jesteście akurat w Krakowie, nie przegapcie możliwości uczestnictwa w tym świetnym wydarzeniu! Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie festiwalu oraz na jego oficjalnym fanpage'u. Każdy lubi czasem obejrzeć dobry film - a teraz w Krakowie jest ku temu okazja lepsza niż kiedykolwiek.

Podoba Ci się na MajkOnMajk? Polub więc jego FACEBOOKOWY FANPAGE i dołącz do SUBSKRYPCJI MAILOWEJ, by być na bieżąco z najnowszymi postami na blogu!

0 komentarze: