Soundtrack to my run #5


Rany, już dobre ponad pół roku minęło od pojawienia się na blogu ostatniego odcinka "Soundtrack to my run"! Dużą winę za to ponosi fakt, iż od jakiegoś czasu biegam wyłącznie bez muzyki. Trochę jednak tęskno mi do słuchawek i dodających sił rytmów, dlatego regularnie aktualizowałem swoją playlistę kawałków do słuchania podczas uprawiania sportów. I tak, od utworu do utworu, zebrała się kolejna pięćdziesiątka tracków, które udostępniam Wam w formie pojedynczej playlisty.

Tym razem stwierdziłem jednak, że nie ma sensu wypisywać wszystkich kawałków, jakie zamieściłem w piątym "Soundtrack to my run". Zamiast tego, poniżej znajdziecie po prostu playlistę w formie spotifajowej oraz jutubowej. Różnią się on od siebie jednak trzema rzeczami. Wśród kawałków na YouTube brakuje "u" Kendricka Lamara oraz "Prisoner" The Weeknda, a zamiast oryginalnej wersji "Hotline Bling" Drake'a jest fenomenalny cover tego kawałka w wykonaniu Sama Smitha i Disclosure.

Poza tym jednak obie playlisty niczym się już nie różnią, a ich zawartość jest naprawdę soczysta i różnorodna. Zaczynamy od mojego najnowszego muzycznego odkrycia, Ani Rusowicz, a potem czeka na nas miks wszelkich rapów, rocków, popów i elektroniki. Od spokojnych, po bangery. Jest to niewątpliwie gratka nie tylko dla biegaczy, ale również i tych, którzy chcą po prostu posłuchać dobrej, a często wręcz świetnej muzyki.

Poprzednie odcinki STMR znajdziecie TU, TU, TU i TU.

Enjoy & get inspired!Podoba Ci się na MajkOnMajk? Polub więc jego FACEBOOKOWY FANPAGE i dołącz do SUBSKRYPCJI MAILOWEJ, by być na bieżąco z najnowszymi postami na blogu!
---
Nagłówek postu powstał na bazie zdjęcia z serwisu Flickr.com

1 komentarz: